See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vypracovanie komplexnej projektovej dokumentácie
Beschreibung: Predmetom zákazky je vypracovanie komplexnej projektovej dokumentácie pre 2 časti zákazky - Komárno a Prešov, v súlade so zákonom č. 25/2025 Z.z. Stavebný zákon v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 25/2025 Z.z.“), vyhláškou č. 60/2025 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o štruktúre a prevádzke informačného systému územného plánovania a výstavby, o obsahu podaní a o obsahu a rozsahu dokumentácie stavby (ďalej len „vyhláška č. 60/2025 Z. z.“), a s vyhláškou č. 59/2025 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o členení stavieb (ďalej len „vyhláška č. 59/2025 Z. z.“). Bližšia špecifikácia predmetu jednotlivých častí zákazky je uvedená v Prílohe č. 8 „Špecifikácia predmetu diela“ súťažných podkladov k príslušnej časti predmetu zákazky.
Interne Kennung: VOB/190/2026-M_ORVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vypracovanie komplexnej projektovej dokumentácie - 1. časť zákazky
Beschreibung: Predmetom zákazky je vypracovanie komplexnej projektovej dokumentácie pre 1. časť predmetu zákazky - Komárno, v súlade so zákonom č. 25/2025 Z.z. Stavebný zákon v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 25/2025 Z.z.“), vyhláškou č. 60/2025 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o štruktúre a prevádzke informačného systému územného plánovania a výstavby, o obsahu podaní a o obsahu a rozsahu dokumentácie stavby (ďalej len „vyhláška č. 60/2025 Z. z.“), a s vyhláškou č. 59/2025 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o členení stavieb (ďalej len „vyhláška č. 59/2025 Z. z.“) Bližšia špecifikácia predmetu jednotlivých častí zákazky je uvedená v Prílohe č. 8a „Špecifikácia predmetu diela“ súťažných podkladov k príslušnej časti predmetu zákazky.
Los: LOT-0002
Titel: Vypracovanie komplexnej projektovej dokumentácie - 2. časť zákazky
Beschreibung: Predmetom zákazky je vypracovanie komplexnej projektovej dokumentácie pre 2. časť predmetu zákazky - Prešov, v súlade so zákonom č. 25/2025 Z.z. Stavebný zákon v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 25/2025 Z.z.“), vyhláškou č. 60/2025 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o štruktúre a prevádzke informačného systému územného plánovania a výstavby, o obsahu podaní a o obsahu a rozsahu dokumentácie stavby (ďalej len „vyhláška č. 60/2025 Z. z.“), a s vyhláškou č. 59/2025 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o členení stavieb (ďalej len „vyhláška č. 59/2025 Z. z.“). Bližšia špecifikácia predmetu jednotlivých častí zákazky je uvedená v Prílohe č. 8b „Špecifikácia predmetu diela“ súťažných podkladov k príslušnej časti predmetu zákazky.
Interne Kennung: VOB/191/2026-M_ORVO