2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení kremační linky krematoria v Novém krematoriu v Ústí nad Labem II.
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je pořízení kremační linky krematoria v Novém krematoriu Ústí nad Labem, včetně montáže a všech nutných stavebních úprav. Zařízení nové kremační linky bude kompatibilní se stávající technologií, tj. s kremační pecí č. 1 a také se systémem rekuperace a s jejich řídicími systémy.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/144711/2025/HylF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42350000 Krematoriumsöfen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nabídková cena zahrnuje veškeré náklady nezbytné k řádnému splnění závazků dodavatele a zároveň si zadavatel vyhrazuje objemové změny rozsahu jednotlivých položek ve stavebních objektech uvedených v soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr při zachování jednotkové ceny na základě skutečného plnění při realizaci této veřejné zakázky. Tyto změny nebudou měnit celkovou povahu veřejné zakázky a budou podrobně popsány např. ve změnových listech včetně odůvodnění.