See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego na potrzeby oddziałów szpitalnych SPSZOZ „Zdroje”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i sprzętu medycznego na potrzeby oddziałów szpitalnych SPSZOZ „Zdroje”. Przedmiot zamówienia w zakresie pakietu nr 1 - 4 jest finansowany w ramach dotacji ze środków Województwa Zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania pn.: „Polepszenie warunków leczenia i pobytu pacjenta poprzez doposażenie oddziałów szpitalnych SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie w urządzenia i sprzęt medyczny”. Przedmiot zamówienia w zakresie pakietu nr 5 - 11 jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, projekt pn.: „Wczesne wykrywanie cukrzycy wśród mieszkańców województwa zachodniopomorskiego”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 12 części zwane pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.
Interne Kennung: 22/SM/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Zestaw laparoskopowy
Beschreibung: Pakiet nr 1 Zestaw laparoskopowy
Interne Kennung: Pakiet nr 1 Zestaw laparoskopowy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Zestaw histeroskopowy
Beschreibung: Pakiet nr 2 Zestaw histeroskopowy
Interne Kennung: Pakiet nr 2 Zestaw histeroskopowy
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Morcelator ginekologiczny
Beschreibung: Pakiet nr 3 Morcelator ginekologiczny
Interne Kennung: Pakiet nr 3 Morcelator ginekologiczny
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Beschreibung: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Interne Kennung: Pakiet nr 4 Aparat do znieczuleń
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Aparat USG
Beschreibung: Pakiet nr 5 Aparat USG
Interne Kennung: Pakiet nr 5 Aparat USG
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Przenośny monitor składu ciała
Beschreibung: Pakiet nr 6 Przenośny monitor składu ciała
Interne Kennung: Pakiet nr 6 Przenośny monitor składu ciała
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Taśma antropometryczna
Beschreibung: Pakiet nr 7 Taśma antropometryczna
Interne Kennung: Pakiet nr 7 Taśma antropometryczna
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Kozetka diagnostyczna do USG
Beschreibung: Pakiet nr 8 Kozetka diagnostyczna do USG
Interne Kennung: Pakiet nr 8 Kozetka diagnostyczna do USG
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Lodówka transportowa na krew
Beschreibung: Pakiet nr 9 Lodówka transportowa na krew
Interne Kennung: Pakiet nr 9 Lodówka transportowa na krew
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Waga medyczna krzesełkowa
Beschreibung: Pakiet nr 10 Waga medyczna krzesełkowa
Interne Kennung: Pakiet nr 10 Waga medyczna krzesełkowa
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Waga medyczna osobowa
Beschreibung: Pakiet nr 11 Waga medyczna osobowa
Interne Kennung: Pakiet nr 11 Waga medyczna osobowa
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Analizator parametrów krytycznych
Beschreibung: Pakiet nr 12 Analizator parametrów krytycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 12 Analizator parametrów krytycznych