See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych w zakresie 28 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawy produktów leczniczych w zakresie 28 części. Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2 (2.1 -2.28) Zadanie 1 – Leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm Zadanie 2 – IMMUNOGLOBULINU HUMANUM ANTY-D Zadanie 3 – Produkty lecznicze mające wpływ na krew i układ krwiotwórczy Zadanie 4 – Ibuprofenum i antybiotyki RTU Zadanie 5 – Enoxaparinum Zadanie 6 – Produkty lecznicze działające na układ sercowo-naczyniowy Zadanie 7 – Leki stosowane w schorzeniach układu moczowo-płciowego i hormony Zadanie 8 – Antybiotyki, chemioterapeutyki – cz.1 Zadanie 9 – Antybiotyki, chemioterapeutyki, surowice, immunoglobuliny i szczepionki - cz.2 Zadanie 10 - Wankomycyna Zadanie 11 - Filgrastim Zadanie 12 – Leflunomid Zadanie 13 – Tofacytynibum Zadanie 14 – Leki działające na układ mięśniowo-szkieletowy, odtrutki i metotreksat Zadanie 15 – Produkty lecznicze działające na układ nerwowy Zadanie 16 – Sevofluranum Zadanie 17 – Produkty stosowane w schorzeniach układu oddechowego Zadanie 18 – Płyny do wlewów Zadanie 19 – Produkty lecznicze różne – pakiet 1 Zadanie 20 – Propofolum – pakiet 1 Zadanie 21 –Produkty różne – pakiet 2 Zadanie 22 – Produkty lecznicze, diagnostyczne Zadanie 23 – Remifentanilum Zadanie 24 – Produkty do żywienia pozajelitowego Zadanie 25 – Produkty różne – pakiet 3 Zadanie 26 – Produkty różne - pakiet 4 Zadanie 27 – Produkty do żywienia Zadanie 28 –Propofolum – pakiet 2
Vorherige Bekanntmachung: 255104-2025
Interne Kennung: SZZ.251.20.2025.U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1 – Leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.W ramach umowy Zamawiający przewiduje w odniesieniu do każdej części stanowiącej przedmiot umowy, możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, które będzie polegało na realizacji tożsamych dostaw z przedmiotem zamówienia podstawowego, dla każdej z części stanowiącej przedmiot umowy w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w Formularzu cenowym - kolumna ZAKRES PRAWA OPCJI. 2. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1, w przypadku zrealizowania całości zamówienia podstawowego 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na zasadach określonych w umowie oraz według cen jak dla zamówienia podstawowego. 4. Skorzystanie z prawa opcji w okresie na jaki została zawarta umowa nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy 5.Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia, w tym roszczenie o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowane zamówienie w ramach prawa opcji. Wykonawca zrzeka się roszczeń z tytułu utraconych korzyści.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – IMMUNOGLOBULINU HUMANUM ANTY-D
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 2 - IMMUNOGLOBULINU HUMANUM ANTY-D
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Produkty lecznicze mające wpływ na krew i układ krwiotwórczy
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 3 – Produkty lecznicze mające wpływ na krew i układ krwiotwórczy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Beschreibung der Optionen: 1.W ramach umowy Zamawiający przewiduje w odniesieniu do każdej części stanowiącej przedmiot umowy, możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, które będzie polegało na realizacji tożsamych dostaw z przedmiotem zamówienia podstawowego, dla każdej z części stanowiącej przedmiot umowy w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w Formularzu cenowym - kolumna ZAKRES PRAWA OPCJI. 2. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1, w przypadku zrealizowania całości zamówienia podstawowego 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na zasadach określonych w umowie oraz według cen jak dla zamówienia podstawowego. 4. Skorzystanie z prawa opcji w okresie na jaki została zawarta umowa nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy 5.Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Ibuprofenum i antybiotyki RTU
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 4 – Ibuprofenum i antybiotyki RTU
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – Enoxaparinum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 5 – Enoxaparinum
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 7 – Leki stosowane w schorzeniach układu moczowo-płciowego i hormony
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 7 – Leki stosowane w schorzeniach układu moczowo-płciowego i hormony
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 6 – Produkty lecznicze działające na układ sercowo-naczyniowy
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 6 – Produkty lecznicze działające na układ sercowo-naczyniowy
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 9 – Antybiotyki, chemioterapeutyki, surowice, immunoglobuliny i szczepionki - cz.2
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 9 – Antybiotyki, chemioterapeutyki, surowice, immunoglobuliny i szczepionki - cz.2
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 8 – Antybiotyki, chemioterapeutyki – cz.1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 8 – Antybiotyki, chemioterapeutyki – cz.1
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 – Wankomycyna
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 10 – Wankomycyna
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Filgrastim
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 11 - Filgrastim
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 – Leflunomid
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 12 – Leflunomid
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 – Tofacytynibum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 13 – Tofacytynibum
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 15 – Produkty lecznicze działające na układ nerwowy
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.15 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 15 – Produkty lecznicze działające na układ nerwowy
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 14 – Leki działające na układ mięśniowo-szkieletowy, odtrutki i metotreksat
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.14 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 14 – Leki działające na układ mięśniowo-szkieletowy, odtrutki i metotreksat
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 – Sevofluranum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.16 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 16 – Sevofluranum
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 – Produkty stosowane w schorzeniach układu oddechowego
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 17 – Produkty stosowane w schorzeniach układu oddechowego
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - Płyny do wlewów
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.18 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 18-Płyny do wlewów
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 - Produkty lecznicze różne – pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.19 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 19 - Produkty lecznicze różne – pakiet 1
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 - Propofolum – pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.20 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 20 - Propofolum – pakiet 1
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 - Produkty różne – pakiet 2
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.21 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 21 - Produkty różne – pakiet 2
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 - Produkty lecznicze, diagnostyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.22 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 22 - Produkty lecznicze, diagnostyczne
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 - Remifentanilum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.23 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 23 - Remifentanilum
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24 - Produkty do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.24 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 24 - Produkty do żywienia pozajelitowego
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25 - Produkty różne – pakiet 3
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.25 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 25 - Produkty różne – pakiet 3
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26 - Produkty różne - pakiet 4
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.26 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 26 - Produkty różne - pakiet 4
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27 - Produkty do żywienia
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.27 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 27 - Produkty do żywienia
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 - Propofolum – pakiet 2
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.28 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 28 - Propofolum – pakiet 2