550326-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Zakup subskrypcji oprogramowania wraz z usługami wsparcia technicznego, a także wdrożenie rozwiązania IFS Cloud, obejmujące konfigurację, integrację oraz uruchomienie środowiska zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup subskrypcji oprogramowania wraz z usługami wsparcia technicznego, a także wdrożenie rozwiązania IFS Cloud, obejmujące konfigurację, integrację oraz uruchomienie środowiska zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest upgrade oprogramowania IFS Applications 9 do oprogramowania IFS Cloud wraz z dostawą licencji subskrypcyjnych oprogramowania IFS Cloud, zapewnieniem udzielenia licencji do oprogramowania uzupełniającego, uruchomieniem produkcyjnym oprogramowania, wsparciem serwisowym realizowanym w celu zapewnienia ciągłości działania systemu ERP Zamawiającego od momentu rozpoczęcia obowiązywania zamówienia oraz dalszego rozwoju jego funkcjonalności
Interne KennungLP.281.80.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup subskrypcji oprogramowania wraz z usługami wsparcia technicznego, a także wdrożenie rozwiązania IFS Cloud, obejmujące konfigurację, integrację oraz uruchomienie środowiska zgodnie z wymaganiami Zamawiającego