2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst van diensten voor het onderhoud van de technische installaties van diverse gebouwen van de Federale Politie gelegen te WPR Bertem en DAFA Melsbroek,
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst van diensten voor het onderhoud van de technische installaties van diverse gebouwen van de Federale Politie gelegen te WPR Bertem en DAFA Melsbroek
Interne Kennung: 2026R3022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL1 : WPR BERTEM
Beschreibung: PERCEEL 1: WPR BERTEM
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2: DAFA MELSBROEK
Beschreibung: PERCEEL 2: DAFA MELSBROEK
Interne Kennung: 2