550356-2026 - Wettbewerb
Belgien – Medizinische Geräte – De aankoop, levering en installatie van EEN (01) modulair analysesysteem voor klinische chemie en immuno-chemie analyses, gekoppeld aan een meerjarige overeenkomst (voor de levensduur van het materieel) voor alle onderhoud, service, reagentia en verbruiksartikelen.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDe aankoop, levering en installatie van EEN (01) modulair analysesysteem voor klinische chemie en immuno-chemie analyses, gekoppeld aan een meerjarige overeenkomst (voor de levensduur van het materieel) voor alle onderhoud, service, reagentia en verbruiksartikelen.
BeschreibungDe aankoop, levering en installatie van EEN (01) modulair analysesysteem voor klinische chemie en immuno-chemie analyses, gekoppeld aan een meerjarige overeenkomst (voor de levensduur van het materieel) voor alle onderhoud, service, reagentia en verbruiksartikelen.
Interne KennungMRMP-S/P Nr. 26SP310
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelMRMP-S/P Nr. 26SP310 - 1
Interne Kennung1