See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa magnetytowego obciążnika cieczy ciężkiej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 131-1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa magnetytowego obciążnika cieczy ciężkiej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 131-1. Rodzaj i ilość szczegółowo określono w Formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 672955-2024
Vorherige Bekanntmachung: 386157-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14611000 Eisenerze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702501814
Beschreibung: umowa z Wykonawcą WĘGLOKOKS S.A. w zakresie zadania nr 1 na dostawy magnetytowego obciążnika cieczy ciężkiej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.