See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 oraz 2 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 36 części (pakietów). 4. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 734586-2025
Interne Kennung: 10/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel, 33157110 Sauerstoffmasken, 33141640 Dränvorrichtungen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 33141620 Sanitätspacks, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141200 Katheter, 33141111 Klebeverband, 33162200 OP-Instrumente, 33141621 Inkontinenzsätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Wyroby medyczne różnego przeznaczenia - 53 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel, 33157110 Sauerstoffmasken, 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pojemniki wielorazowego użytku; wkłady workowe; proszek żelujący; wspornik automatyczny plastikowy; obrotowy łącznik kątowy, mocownik ścienny - 8 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pojemniki jednorazowego użytku - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Papier KTG; EKG; USG; do programatora; termoaktywny - 17 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Mankiety do kardiomonitorów; do ciśnieniomierzy ręcznych; do holterów; aparat do mierzenia ciśnienia zegarowy; konektory do szybkozłączy do mankietów - 10 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Podkład bibułowy w rolce z perforacją - 2 400 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Etykiety do kontenera Aesculap; plomby plastikowe do kontenera Aesculap i Wagner; test kontroli procesu mycia; wskaźniki do kontroli dezynfekcji termicznej w myjni-dezynfekatorze - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 30192800 Selbstklebende Etiketten
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Papier krepowany - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Aparat do ćwiczeń oddechowych - 220 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Osłona do głowic USG - 1 000 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Jednorazowy zestaw do podtrzymywania i ekspozycji organów w zabiegach laparoskopowych - 60 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Stapler liniowy; ładunek do staplera liniowego; stapler okrężny; jednorazowy pasywny system do szybkiego usuwania dymu powstającego podczas zabiegów laparoskopowych - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Zestawy do kaniulacji tętnic metodą Seldingera - 130 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Skraplacze do monitorów BeneView T8/T9 - 300 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Dreny do ssaka; zestaw drenażowy; zestaw dwukomorowy do drenażu jamy opłucnej; zestawy do masywnego odsysania pola operacyjnego; klipsy tytanowe; igła do biopsji szpiku kostnego; igła do trepanobiopsji; woreczki ekstrakcyjne; igła półautomatyczna typu tru-cut do biopsji tkanek miękkich; zestaw do nakłucia jamy opłucnej - 14 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Filtry oddechowe; zamknięte systemy do odsysania do rurek intubacyjnych; rurki intubacyjne; łącznik karbowany - 13 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Przetworniki do inwazyjnego pomiaru ciśnienia krwi; płytki do mocowania przetworników; zestaw do kaniulacji żył centralnych metodą Seldingera; dreny do pomp infuzyjnych objętościowych; elektrody igłowe do lokalizacji nerwów obwodowych podczas znieczulenia splotów; dreny bursztynowe; woda sterylna do przepłukiwania; opatrunek do mocowania cewników epidularnych; zestawy do znieczuleń zewnątrzoponowych - 23 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141200 Katheter, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Zestaw do higieny jamy ustnej; sterylny zestaw do pobierania próbek wydzieliny pacjenta; mankiet infuzyjny jednorazowego użytku; osłona na oczy - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Dreny dzienne jednorazowego użytku do pompy histeroskopowej; narzędzie helikoidalne wielorazowego użytku - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen, 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Polisacharydowy środek hemostatyczny; cewnik do zabiegów laparoskopowych - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Jałowy haczyk do przebijania błon płodowych - 300 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Zestaw do gastrostomii endoskopowej - 40 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Cewniki do embolektomii; cewniki moczowodowe do badań radiologicznych układu kielichowo-miedniczkowego; zestawy do drenażu wewnętrznego moczowodów; końcówki do odsysania; zestawy do odsysania pola operacyjnego - 12 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Jednorazowe łyżki światłowodowe do laryngoskopu; maska z regulowaną zwężka Venturiego; układ oddechowy do respiratora; zestaw T do nebulizacji; martwa przestrzeń łącznik karbowany; zestaw do higieny jamy ustnej; kapturek zabezpieczający układ oddechowy; czujnik uniwersalny jednorazowy rektalno/przełykowy; obwód anestetyczny jednorazowego użytku; worek oddechowy jednorazowy z koszyczkiem antyokluzyjnym - 11 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Przedłużacz do pomp infuzyjnych; przyrząd infuzyjny bursztynowy do przetaczania płynów/leków; pakiet do szycia; stabilizator do rurek intubacyjnych - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Wyroby medyczne różnego przeznaczenia - 55 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141111 Klebeverband, 33141200 Katheter, 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Zatyczki do zgłębników żołądkowych; folia chirurgiczna; cewniki Thimana; cewniki do karmienia przez nos; Pezzer; dreny Kehr'a; cewniki Nelaton; zgłębniki żołądkowe; cewnik Thorax - 20 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/27
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Zamknięty jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca; worki wymienne; zamknięty system do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego metodą manometryczną; kaniule dotętnicze - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Siatki niewchłanialne, monofilamentowe - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Włókna laserowe - 6 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Rurka tracheotomijna; kompletny zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa; uzupełniający zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa; rampa; imadło do ramp; zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą Seldingera - 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: Zamknięty system do nawilżania; sterylna zatyczka kompatybilna z portem wody Respiflio; zestaw PICCO; czujnik temperatury iniektatu - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Rurka sigmoidoskopowa; rurki anoskopowe - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Igła do carpuli - 10 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/34
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: Szybki test immunochromatograficzny - 20 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: Siatka w kształcie litery „Y’’ do fiksacji kikuta pochwy lub szyjki macicy w procedurach laparoskopowych; siatka ginekologiczna przeznaczona do laparoskopowego podwieszenia bocznego metodą Dubuissona w celu korekty wypadania macicy i pochwy; systemy przeznaczone do chirurgicznego leczenia obniżenia narządów rodnych; taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet metodą zasłonową - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 10/PN/25/36
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141621 Inkontinenzsätze