550482-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Installation von elektrischen Einrichtungen – Servicii de Iluminat festiv în municipiul Oradea 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de Iluminat festiv în municipiul Oradea 2026-2027
Beschreibung: Autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze servicii de închiriere, transport, montare, demontare, alimentare cu energie electrică, întreținere și asigurare a funcționării instalațiilor și ornamentelor de iluminat festiv aferente sezonului de iarnă 2026-2027. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de Clarificari / informațiilor suplimentare prin publicarea în Sectiunea Documentatie, clarificari, decizii, cu cel putin 11 zile inainte de termenul limita pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 24734055/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1