2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nasadzenia krzewów miodo i pyłkodajnych
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest realizacja zadania pod nazwą „Nasadzenia krzewów miodo i pyłkodajnych”. Nasadzenia krzewów na ul. Haubicy, Górnej, Eskulapów i Dziewosłęby. Prace będą polegały na wykonaniu nasadzeń krzewów w pasach zieleni przyulicznej o powierzchni 410 m2 na podstawie rysunków załączonych do OPZ oraz zgodnie z załącznikiem nr 2 do „Standardu ochrony zieleni w procesach inwestycyjnych m.st. Warszawy” i Standardami Kształtowania Zieleni Warszawy - załącznik nr 7 do Programu Ochrony Środowiska dla m.st. Warszawy na lata 2017-2020 z perspektywą do 2023 r. (Uchwała Rady m.st. Warszawy nr XXXVII/973/2016 z dnia 15 grudnia 2016 r.). Przy realizacji zadania należy: • uporządkować teren: wywiezienie, gruzu, karp, śmieci, • wypielić, usunąć suche i połamane pędy, • przywieźć oraz rozplantować ziemię urodzajną 5 m3, przy zachowaniu obniżenia do krawężnika o 3-5 cm, • przekopać teren glebogryzarką na głębokość 25 cm (prace w obrębie drzew należy wykonać ręcznie), • wykonać nasadzenia krzewów z całkowitą zaprawą wzdłuż granicy działki, • podlać obficie, rozproszonym strumieniem (przesiąknięcie wody na głębokość do 8-10 cm). Prace związane z wyminą ziemi należy wykonać ręcznie z uwagi na istniejące drzew w terenie.
Interne Kennung: UD-VIII-WZP.271.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001