2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afval
Beschreibung: De opdracht betreft het inzamelen, verwerken en beheren van alle voorkomende afvalstromen en het voorzien in de nodige opslagmiddelen zoals containers voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. De omvang van de opdracht bedraagt per jaar circa € 85.000,- excl. btw. Aan dit bedrag zijn geen rechten te ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1