2. Verfahren
Verfahren
Titel: 07800 - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa ul. Grota – Roweckiego z budową buspasa we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji programowo - przestrzennej rozbudowy ul. Grota - Roweckiego na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo - autobusowej „Borowska Szpital” do skrzyżowania z ulicami Kurpiów i Wspólną, wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych opinii, jak również opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Grota - Roweckiego na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo – autobusowej „Borowska szpital” do skrzyżowania z ul. Iwaszkiewicza tj. projektu budowlanego, projektów wykonawczych, specyfikacji technicznych, przedmiarów i kosztorysów wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych, w tym ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części III SWZ.
Interne Kennung: ZP/46/PN/07800/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie koncepcji programowo - przestrzennej rozbudowy ul. Grota - Roweckiego na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo - autobusowej „Borowska Szpital” do skrzyżowania z ulicami Kurpiów i Wspólną, wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych opinii, jak również opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Grota - Roweckiego na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo – autobusowej „Borowska szpital” do skrzyżowania z ul. Iwaszkiewicza tj. projektu budowlanego, projektów wykonawczych, specyfikacji technicznych, przedmiarów i kosztorysów wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych, w tym ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części III SWZ.