550532-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usługi transportu sanitarnego dla pacjentów dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi transportu sanitarnego dla pacjentów dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportu sanitarnego dla pacjentów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/45/06/2026.
Interne KennungMSB/PN/45/06/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – przewóz pacjenta ambulansem transportowym z kierowcą i sanitariuszem w ciągu całej doby we wszystkie dni tygodnia;
BeschreibungPrzewóz pacjenta ambulansem transportowym z kierowcą i sanitariuszem w ciągu całej doby we wszystkie dni tygodnia;
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – przewóz pacjenta ambulansem z ratownikiem medycznym lub pielęgniarką systemową z wyposażeniem zgodnym z wytycznymi NFZ dla zespołu podstawowego ratownictwa medycznego w ciągu całej doby we wszystkie dni tygodnia;
BeschreibungPrzewóz pacjenta ambulansem z ratownikiem medycznym lub pielęgniarką systemową z wyposażeniem zgodnym z wytycznymi NFZ dla zespołu podstawowego ratownictwa medycznego w ciągu całej doby we wszystkie dni tygodnia;
Interne Kennungczęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - przewóz pacjenta karetką specjalistyczną z wyposażeniem i obsadą (minimum trzyosobowy zespół ratownictwa medycznego, w tym lekarz), zgodnie z wytycznymi NFZ dla specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego, w ciągu całej doby we wszystkie dni tygodnia.
BeschreibungPrzewóz pacjenta karetką specjalistyczną z wyposażeniem i obsadą (minimum trzyosobowy zespół ratownictwa medycznego, w tym lekarz), zgodnie z wytycznymi NFZ dla specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego, w ciągu całej doby we wszystkie dni tygodnia.
Interne KennungCzęść nr 3