550541-2026 - Ergebnis
Ungarn – Fertigstellung im Bereich Druck – Nyomdai szolgáltatások 2025–2027, DBR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nyomdai szolgáltatások 2025–2027, DBR
Beschreibung: Jelen dinamikus beszerzési rendszer (a továbbiakban: DBR) felállítására irányuló beszerzési igény célja a DBR nyújtotta lehetőségek kihasználása nyomdai kivitelezési szolgáltatás biztosítására. Az ekként felállításra kerülő DBR érvényességi ideje két év (24 hónap) határozott időtartam. Az ajánlatkérő által a DBR működtetésének időtartama (2 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: nettó 80.000.000,- Ft.,Az ajánlatkérő ugyanakkor felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget, ebből fakadóan nem vállal kötelezettséget arra, hogy a jelzett értékben beszerzéseket fog megvalósítani, és az ajánlattételi szakaszokban megvalósított beszerzések tényleges értéke meghaladhatja a becsült mennyiséget. Ajánlatkérő a DBR keretében az alábbi felsorolásban – a műszaki leírásban részletesebben – meghatározott nyomdaipari szolgáltatások beszerzését kívánja megvalósítani: nyertes Ajánlattevő feladata Ajánlatkérő egyedi megrendeléseiben foglaltaknak megfelelően különböző kiadványok (fekete/színes/képes), könyvek, tankönyvek, magazin(ok), albumok, tájékoztatók, hallgatói füzetek és adott esetben egyéb nyomdaipari - vagy nyomdatechnikai termékek nyomdai úton történő előállítása , tasakolása és kézbesítése /postázása. Szolgáltatásnyújtáshoz szükséges kötészeti módok (több lap összefogására) többek között: saroktűzés, irkatűzés, oldaltűzés, sapkázás, spirálozás, ragasztókötés, cérnafűzés, hajtogatás Szolgáltatásnyújtáshoz szükséges kötészeti kapacitások többek között: hajtás, bígelés, perforálás, dombornyomás, aranyozás, fóliázás,kasírozás, proof-készítés • Becsült mennyiség nagyságrendje összegszerűen: 80000000 HUF A konkrét beszerzési igénnyel érintett szolgáltatások részletes műszaki paramétereit az ajánlattételi szakaszban az ajánlattevők rendelkezésére bocsátandó műszaki leírás fogja tartalmazni. Ajánlatkérő a DBR működtetése során a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki tartalmat és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő gazdasági szereplők számára az ajánlattételi felhívás(ok) megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja a jogot arra, hogy a DBR megvalósítása során az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően részajánlattételi lehetőségeket határozzon meg.
Vorherige Bekanntmachung: 536456-2025
Interne Kennung: EKR001894792022
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
5. Los
Los: LOT-0007
Beschreibung: DBR 2025-27/7 - 2 db kiadvány Kiadvány címe: A közigazgatás alapintézményei (átdolgozott kiadás) Kiadvány típusa: tankönyv Kötészet: keménytábla cérnafűzéssel, gömbölyített gerinc, a borító külső felén matt fólia Terjedelem (oldal): 380 Példányszám (db): 300 Kiadvány címe: Papírszűrőn fennakadt igaz szavak Kiadvány típusa: album Kötészet: keménytábla cérnafűzéssel, gömbölyített gerinc Terjedelem (oldal): 240 Példányszám (db): 300
Interne Kennung: EKR001894792022/7
Los: LOT-0008
Beschreibung: DBR 2025-27/8 - 3 db kiadvány Kiadvány címe: Az európai stratégiai autonómia és Magyarország haderőreformja Kiadvány típusa: tanulmánykötet Kötészet: keménytábla cérnafűzéssel, gömbölyített gerinc Terjedelem (oldal): 304 Példányszám (db): 150 Kiadvány címe: USA 250 Amerika magyar szemmel Kiadvány típusa: tanulmánykötet Kötészet: keménytábla cérnafűzéssel, gömbölyített gerinc Terjedelem (oldal): 448 Példányszám (db): 200 Kiadvány címe: Ünnepi tanulmányok a 70 éves Balla Zoltán tiszteletére Kiadvány típusa: tanulmánykötet Kötészet: keménytábla cérnafűzéssel, gömbölyített gerinc Terjedelem (oldal): 304 Példányszám (db): 150
Interne Kennung: EKR001894792022/8