See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Siemens biztosítóberendezések karb., jav., üzemtám
Beschreibung: A szerződés tárgya: SIMIS IS rendszerű elektronikus állomási biztosítóberendezések és centralizált elektronikus térközberendezés, Trainguard 2000 RBC, LEU egységek, valamint jelfeladó balizok (vagyis: ETCS L2 részegységei, 4 vonalon), ILTIS rendszerű számítógép alapú kezelőfelület és távvezérlő rendszerek, SIMIS LC rendszerű számítógépes logikával vezérelt elektronikus sorompó-berendezések, valamint tengelyszámláló rendszerek és részegységeinek javítása, a javíthatatlanná vált alkatrészek azonos vagy azzal egyenértékű alkatrésszel való pótlása (cserealkatrész biztosítása), a hibaelhárítási és karbantartási munka telefonos és helyszíni támogatása, meghatározott részegységek vizsgálata, karbantartása, az üzemeltető műszaki személyzet oktatása. A szolgáltatás az alábbi vonalszakaszokat és biztosítóberendezéseket érinti: Állomások, vonalszakaszok: Ferencváros „C” elágazás – Kelenföld – Székesfehérvár vonalszakasz, Angyalföld – Piliscsaba vonalszakasz, Kelenföld – Pusztaszabolcs vonalszakasz, Monor – Szajol vonalszakasz, Szajol – Gyoma vonalszakasz, Rákospalota-Újpest – Vácrátót vonalszakasz, Cegléd, Szajol és Tiszatenyő állomások, Kétpó forgalmi kitérő, Budapest Kerepesi úti üzemirányító központ Sorompóberendezés: Vácrátótra visszajelentett AS 255 AS 417 (Apafa – Mátészalka), AS 452 (Apafa – Mátészalka), AS 17 (Nyíregyháza – Nyíregyháza külső), AS 486 (Nyírmada – Vásárosnamény), AS 499 (Mátészalka – Vásárosnamény), AS 686 (Vásárosnamény – Tornyospálca), AS 694 (Vásárosnamény – Tornyospálca), AS 35 (Komoró – Fényeslitke rendező) Ellenmenet biztosítóberendezés: Pusztaszabolcs – Székesfehérvár, Börgönd – Szabadbattyán Debrecen, Nagycsere, Sáránd, Tuzsér, Záhony, Mándok, Eperjeske rendező Szerencs – Mád vonalszakasz és, Mezőzombor – Sátoraljaújhely vonalszakasz (Bodrogkeresztúr, Olaszliszka-Tolcsva, Sárospatak, Sátoraljaújhely) Rétszilas – Cece – Vajta Járműdiagnosztika: Újfehértó – Nyíregyháza, Karcag – Püspökladány - Kaba, Báránd-Sáp, Sóstóhegy – Kemecse, Nyírtelek – Nyíregyháza Északi kitérő Egyéb pontszerűen telepített SIEMENS eszközök A szerződés keretében elvégzendő feladatok részletes leírását a KD részeként kiadott műszaki leírás és szerződéstervezet részletezi. A szerződés jellemzői: Vállalkozási keretszerződés köttetik a nyertes vállalkozóval a szerződés aláírásától számított 36 hónapra. Lehívási kötelezettség: a keretösszeg (nettó 378.000.000 Ft) 70 %-a. A keretösszegből a lehívások fajtája és jelentősége az értékelési szempontoknál írtak szerint történik.
Interne Kennung: EKR000211402024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Siemens biztosítóberendezések karb, jav, üzemtám
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés eseti lehívásokkal. Az elvégzendő (rész)feladatok előzetes, pontos meghatározására a jelentkező feladatok sokrétűségéből, tervezhetetlenségéből fakadóan nincs lehetőség. A részletes műszaki tartalom megfogalmazására a konkrét eseti megrendelés lehívásakor kerül sor. Az eseti megrendelések kiadásának, és a teljesítés menetének pontos leírása a szerződéstervezetben, és a műszaki tartalomban került meghatározásra. SIMIS IS rendszerű elektronikus állomási biztosítóberendezések és centralizált elektronikus térközberendezés,Trainguard 2000 RBC, LEU egységek, valamint jelfeladó balizok (vagyis: ETCS L2 részegységei, 4 vonalon), ILTIS rendszerű számítógép alapú kezelőfelület és távvezérlőrendszerek, SIMIS LC rendszerű számítógépes logikával vezérelt elektronikus sorompó-berendezések, valamint tengelyszámláló rendszerek és részegységeinek javítása, a javíthatatlanná vált alkatrészek azonos vagy azzal egyenértékű alkatrésszel való pótlása (cserealkatrész biztosítása), a hibaelhárítási és karbantartási munka telefonos és helyszíni támogatása, meghatározott részegységek vizsgálata, karbantartása, az üzemeltető műszaki személyzet oktatása.
Interne Kennung: EKR000211402024/1