See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WRKiP Warszawa I - usługi medycyny pracy z obszaru Ciechanów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie 1 741 usług z zakresu medycyny pracy (dalej: Usługi) w tym 841 badań profilaktycznych odpowiednich do stanowiska pracy i 884 badań specjalistycznych oraz 16 usług udziału lekarza medycyny pracy w pracach zakładowych komisjach BHP na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie miasta Ciechanów
Interne Kennung: BZ.26.328.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie 1 741 usług z zakresu medycyny pracy (dalej: Usługi) w tym 841 badań profilaktycznych odpowiednich do stanowiska pracy i 884 badań specjalistycznych oraz 16 usług udziału lekarza medycyny pracy w pracach zakładowych komisjach BHP na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie miasta Ciechanowa
Menge: 1 741