See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/52/26 Zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla Politechniki Poznańskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksloatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla Politechniki Poznańskiej
Vorherige Bekanntmachung: 348697-2026
Interne Kennung: AD/ZP/52/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0007
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego pieca hybrydowego SPS z modułem indukcyjnym oraz trybem flash wraz z wyposażeniem eksploatacyjnym oraz przeprowadzeniem szkolenia dla Politechniki Poznańskiej