See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pomôcky na prípravu cytostatickej látky - ostatné
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka zdravotníckeho spotrebného materiálu – pomôcok na prípravu cytostatickej látky na obdobie 18 mesiacov. Súčasťou dodávky zdravotníckeho potrebného materiálu sú aj služby súvisiace s dopravou na miesto určenia (spojená s vykládkou tovaru a likvidáciou obalov). Opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 1 (príloha č. 1A a č. 1B) týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 28052026/NOU/POMOCKY_CYTOSTAT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001