2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud gemalen
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van preventief- en correctief (storingen) onderhoud en reiniging aan alle rioolgemalen, minigemalen voor drukriolering en eventuele overige rioolinstallaties in de gemeente Beverwijk en Heemskerk. Het onderhoud wordt uitgevoerd volgens de richtlijnen van BRL voor onderhoud van gemalen. De interval voor het preventief onderhoud is 1 tot 2 keer per jaar. De interval voor het preventief onderhoud is 1 tot 2 keer per jaar.
Interne Kennung: PRJ-2300222
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschreibung: Hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: contract voor max 6 jaar, 2 jaar + 2x 2 jaar verlenging.
550641-2025 - Mededinging
Nederland – Beheer van riolering – Onderhoud gemalen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud gemalen
Interne identificatiecode: PRJ-2300222
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90480000 Beheer van riolering
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90491000 Rioolonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschrijving: Hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
Opties: