2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego dla Urzędu Miejskiego w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załącznikach nr 7a, 7b, 7c do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załącznikach nr 6a, 6b, 6c do SWZ "wzór umowy" oraz w załącznikach nr 7a, 7b, 7c do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia".
Vorherige Bekanntmachung: 285599-2026
Interne Kennung: OR.271.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 32420000 Netzausrüstung, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7a do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załączniku nr 6a do SWZ "wzór umowy" oraz w załączniku nr 7a do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia".
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7b do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załączniku nr 6b do SWZ "wzór umowy" oraz w załączniku nr 7b do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia".
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 7c do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia". Wymagany termin gwarancji: warunki, okres i zakres gwarancji opisano w załączniku nr 6c do SWZ "wzór umowy" oraz w załączniku nr 7c do SWZ "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia".
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48822000 Computerserver