2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/D/46/2026 - Dostawa serwerów dydaktycznych dla Wydziału Informatyki Politechniki Opolskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa serwerów dydaktycznych dla Wydziału Informatyki Politechniki Opolskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie technicznym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 48822000-6 Serwery komputerowe 30211000-1 Komputery wysokowydajne 48218000-9 Oprogramowanie serwerowe 4. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, produkowany seryjnie. Sprzęt musi być w pełni sprawny, wyprodukowany z przeznaczeniem na rynek Unii Europejskiej, spełniający wszystkie parametry techniczne określone w opisach technicznych przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji i wznowień