See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potrošni materijal za medicinski potpomognutu oplodnju i humanu reprodukciju
Beschreibung: Potrošni materijal za medicinski potpomognutu oplodnju i humanu reprodukciju
Interne Kennung: 235-2025-GIN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1
Beschreibung: Reagensi i potrošni materijal za automatizirani sustav za prijetransfuzijsko imunohematološko ispitivanje
Interne Kennung: 235-2025-GIN-1
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2
Interne Kennung: 235-2025-GIN-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3
Interne Kennung: 235-2025-GIN-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4
Interne Kennung: 235-2025-GIN-4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 5
Interne Kennung: 235-2025-GIN-5
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA 6
Interne Kennung: 235-2025-GIN-6
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA 7
Interne Kennung: 235-2025-GIN-7
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA 8
Interne Kennung: 235-2025-GIN-8
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA 9
Interne Kennung: 235-2025-GIN-9
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA 10
Interne Kennung: 235-2025-GIN-10
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA 11
Interne Kennung: 235-2025-GIN-11
Los: LOT-0012
Titel: GRUPA 12
Interne Kennung: 235-2025-GIN-12
Los: LOT-0013
Titel: GRUPA 13
Interne Kennung: 235-2025-GIN-13
Los: LOT-0014
Titel: GRUPA 14
Interne Kennung: 235-2025-GIN-14
Los: LOT-0015
Titel: GRUPA 15
Interne Kennung: 235-2025-GIN-15
Los: LOT-0016
Titel: GRUPA 16
Interne Kennung: 235-2025-GIN-16
Los: LOT-0017
Titel: GRUPA 17
Interne Kennung: 235-2025-GIN-17
Los: LOT-0018
Titel: GRUPA 18
Interne Kennung: 235-2025-GIN-18
Los: LOT-0019
Titel: GRUPA 19
Interne Kennung: 235-2025-GIN-19
Los: LOT-0020
Titel: GRUPA 20
Interne Kennung: 235-2025-GIN-20