See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja Długiego i Rybackiego Pobrzeża na odcinku od Mostu Zielonego do Bramy Straganiarskiej (Targu Rybnego)
Beschreibung: Modernizacja Długiego i Rybackiego Pobrzeża na odcinku od Mostu Zielonego do Bramy Straganiarskiej (Targu Rybnego)
Interne Kennung: 42/BZP-U.500.12/2022/MD
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja Długiego i Rybackiego Pobrzeża na odcinku od Mostu Zielonego do Bramy Straganiarskiej (Targu Rybnego)”. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy: 1) przebudowę nabrzeża rzeki Motławy polegającą na: rozbiórce istniejącego oczepu i płyty żelbetowej, wykonaniu nowej stalowej ścianki szczelnej, wykonaniu nowego oczepu z płytą żelbetową, wbudowaniu w nowy oczep i ściankę szczelną rur osłonowych dla istniejących wylotów kanalizacji deszczowej, wykonaniu muru oporowego w sekcji nr 1, wykonaniu nowych drewnianych okładzin oczepu od strony odwodnej nabrzeża, 2) budowę kolektora kd700, odprowadzającego wody opadowe z ul. Św. Ducha wraz z usunięciem potencjalnej kolizji z nowoprojektowanym nabrzeżem – odcinek od studni przy Bramie Św. Ducha do przebudowywanego nabrzeża oraz likwidację istniejącego wylotu kd500, odprowadzającego wody opadowe z ul. Św. Ducha, 3) przebudowę wodociągu w ul. Długie Pobrzeże, 4) odmulenie dna rzeki Motławy, 5) umocnienie lewego brzegu rzeki Motławy koszami gabionowymi na odcinkach: niskiego (dolnego) tarasu nabrzeża przy Moście Zielonym, przy Żurawiu, 6) wymianę instalacji elektroenergetycznej i wodociągowej na dolnym tarasie przy Moście Zielonym.
Art des Auftrags: Bauleistungen