See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków różnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżąca dostawa leków różnych do Apteki Szpitalnej w Rzeszowie z podziałem na 43 zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularza cenowych stanowiących załącznik nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia. 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 43 zadania (części). 2 Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę przedmiotu zamówienia transportem wykonawcy, na jego koszt i ryzyko. 3. Przedmiot zamówienia winien spełniać odpowiednie warunki dopuszczenia do obrotu – leki winny być zarejestrowane, wpisane do Rejestru Środków Farmaceutycznych. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Za ofertę równoważną Zamawiający będzie uważał preparat leczniczy (synonim) posiadający identyczną dawkę substancji czynnej, postać farmaceutyczną, pojemność, drogę i sposób podawania oraz wskazania do stosowania, jak określony przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Z/ZZP.2375.4.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 549 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 166 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 24 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 52 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 32 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 2 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 61 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 25 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 30 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 12 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 13 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 95 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 23 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 18 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 44 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 1 pozycji asortymentowej
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 6 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 7 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 8 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 5 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 26 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 3 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43