See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het ecologisch en natuurtechnisch onderhoud
Beschreibung: Deze raamovereenkomst omvat diensten in functie van natuurbeheer en ecologische gebieden binnen havengebied Antwerpen die bestaan uit: - Groenbeheer in ecologische gebieden - Maaien van graslanden - Ruimen van natuurgebieden En bijhorende taken zoals: - vooraf verwijderen van zwerfvuil - Installeren van schapendraad
Interne Kennung: PPP0B3-19794/6046/B11382
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Linkeroever
Beschreibung: Linkeroever
Interne Kennung: B11382_1
Los: LOT-0002
Titel: Rechteroever
Beschreibung: Rechteroever
Interne Kennung: B11382_2