2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om uiterlijk 1 januari 2027 een nieuwe polis/overeenkomst te hebben voor een aansprakelijkheidsverzekering ten behoeve van de gemeente Zuidplas Verwachting is €75.000 op jaarbasis inclusief assurantiebelasting
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 maal een verlengingsmogelijkheid van 1 jaar