2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce veřejného osvětlení v obci Líšťany
Beschreibung: Rekonstrukce veřejného osvětlení v obci Líšťany – výměna 108 ks svítidel, 65 ks stožárů veřejného osvětlení, úprava rozvaděčů a související montážní a stavební práce.
Interne Kennung: 2026_07_30
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka byla zadána ve zjednodušeném podlimitním řízení. Předmětem plnění je rekonstrukce veřejného osvětlení v obci Líšťany, zahrnující zejména výměnu 108 ks svítidel, výměnu 65 ks stožárů veřejného osvětlení, úpravu rozvaděčů, montážní a související stavební práce, revize, zkoušky a zpracování dokumentace skutečného provedení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928510 Straßenbeleuchtungsmasten, 34928530 Straßenlaternen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil možnost posunout termín zahájení a ukončení plnění v případě objektivních okolností bránících realizaci díla, zejména z důvodu klimatických podmínek, neposkytnutí potřebné součinnosti, překážek na místě plnění nebo prodlení souvisejících správních či dotačních procesů. Případná změna nesmí změnit celkovou povahu veřejné zakázky.