See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednostek transportowych kopalnianej kolei podziemnej dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania
Beschreibung: Dostawa jednostek transportowych kopalnianej kolei podziemnej dla potrzeb Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania
Vorherige Bekanntmachung: 197993-2025
Interne Kennung: 482300655
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa 98 szt. wozów kopalnianych nieresorowanych średnich.
Beschreibung: Dostawa 98 szt. wozów kopalnianych nieresorowanych średnich.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa 6 szt. wozów do transportu łuków obudowy chodnikowej
Beschreibung: Dostawa 6 szt. wozów do transportu łuków obudowy chodnikowej
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa 5 szt. wozów do transportu materiałów długich
Beschreibung: Dostawa 5 szt. wozów do transportu materiałów długich
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa 3 szt. wozów do transportu materiałów sypkich
Beschreibung: Dostawa 3 szt. wozów do transportu materiałów sypkich
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa 69 szt. wozów do transportu materiałów pomocniczych
Beschreibung: Dostawa 69 szt. wozów do transportu materiałów pomocniczych
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa 97 szt. wozów kontenerowych
Beschreibung: Dostawa 97 szt. wozów kontenerowych
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa 40 szt. zasobników wozów kontenerowych
Beschreibung: Dostawa 40 szt. zasobników wozów kontenerowych
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa 77 szt. platform transportowych
Beschreibung: Dostawa 77 szt. platform transportowych
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 9 - Dostawa 2 szt. wozów kontenerowych do transportu kabli
Beschreibung: Dostawa 2 szt. wozów kontenerowych do transportu kabli
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 10 - Dostawa 2 szt. wozów transportowych z bębnem kablowym
Beschreibung: Dostawa 2 szt. wozów transportowych z bębnem kablowym
Interne Kennung: Zadanie nr 10