2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract voor het onderhoud van de technische installaties (speciale technieken) in de gebouwen van de site Steenokkerzeel (O&M-contract)
Beschreibung: Onderhavig opdracht betreft het afsluiten van een contract voor het onderhoud van de technische installaties (speciale technieken) in de gebouwen van skeyes op de site te Steenokkerzeel. Het betreft een contract waarbij de opdrachtnemer (de exploitant) tijdens de exploitatieperiode van 8 jaar zal instaat voor het operationeel houden ('Operations') en het onderhoud ('Maintenance') van de systemen (O&M-contract, met een mechanisme van "totale garantie met garantierekening").
Interne Kennung: OA 2933
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OA 2933 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste