See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych wraz z załadunkiem i rozładunkiem gazów medycznych oraz dzierżawą butli
Beschreibung: Dostawa gazów medycznych wraz z załadunkiem i rozładunkiem gazów medycznych oraz dzierżawą butli
Interne Kennung: SZW/DZP/56/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mieszaniny podtlenku azotu (50% c/v) i tlenu (50% v/v) wraz z dzierżawą butli i zaworem wydechowym do mieszaniny podtlenku azotu i tlenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo - cenowy, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym odpowiednio załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach prawa opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji do 30% wartości zamówienia podstawowego, o którym mowa w § 6 ust. 1 wzoru/ów umowy/ów.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa tlenu medycznego ciekłego i sprężonego wraz z dzierżawą butli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo - cenowy, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym odpowiednio załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa dwutlenku węgla medycznego wraz z dzierżawą butli i podtlenku azotu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo - cenowy, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym odpowiednio załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa azotu ciekłego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo - cenowy, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym odpowiednio załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa tlenu medycznego dla Filii nr 2 wraz z dzierżawą butli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo - cenowy, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym odpowiednio załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa powietrza medycznego syntetycznego 10 l butle 200 bar. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo - cenowy, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym odpowiednio załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 7