550863-2026 - Wettbewerb
Polen – Chromatografen – Dostawa zestawu do chromatografii cieczowej w skali analitycznej dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawu do chromatografii cieczowej w skali analitycznej dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do chromatografii cieczowej w skali analitycznej, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje: a) dostawę, montaż i instalację sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, b) przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego (maksymalnie 2 osób) z zakresu obsługi sprzętu i oprogramowania. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38432200-4 (chromatografy). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Chemii, ul. Wita Stwosza 63, 80-308 Gdańsk, pokój A139. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung5B10.291.1.87.2026.MZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
LosLOT-0001