550899-2026 - Wettbewerb
Belgien – Wartung von Informationstechnologiesoftware – RAAMOVEREENKOMST TER UITBESTEDING OPERATIONELE EN ONTWIKKELINGSONDERSTEUNING PSCS (PeopleSoft Campus Solutions)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRAAMOVEREENKOMST TER UITBESTEDING OPERATIONELE EN ONTWIKKELINGSONDERSTEUNING PSCS (PeopleSoft Campus Solutions)
BeschreibungToelichting: De VUB (Vrije Universiteit Brussel) ondersteunt haar processen met het zogeheten CaLi platform, op basis van de Oracle Peoplesoft Campus Solution software (PSCS). VUB wenst het technisch beheer uit te besteden aan een gespecialiseerde firma, om zo de operationele stabiliteit van het platform te kunnen garanderen (perceel 1). Perceel 2 heeft betrekking op het leveren van gespecialiseerde ondersteuning voor analyse-, test- en ontwikkelopdrachten binnen de Oracle PeopleSoft Campus Solutions-omgeving. De focus ligt daarbij op het flexibel inschakelen van ervaren profielen voor afgebakende opdrachten, optimalisaties of tijdelijke capaciteitsnoden gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne KennungPPP0NS-913/6135/VUB/2026/DICT/001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001
TitelUITBESTEDING OPERATIONELE ONDERSTEUNING PSCS (PeopleSoft Campus Solutions)
Beschreibung: De VUB (Vrije Universiteit Brussel) ondersteunt haar processen met het zogeheten CaLi platform, op basis van de Oracle Peoplesoft Campus Solution software (PSCS). VUB wenst het technisch beheer uit te besteden aan een gespecialiseerde firma, om zo de operationele stabiliteit van het platform te kunnen garanderen (perceel 1).
Interne KennungVUB/2026/DICT/001_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72261000 Software-Unterstützung
LosLOT-0002
TitelUITBESTEDING AANVULLENDE ONTWIKKELCAPACITEIT PSCS (PeopleSoft Campus)
BeschreibungPerceel 2 heeft betrekking op het leveren van gespecialiseerde ondersteuning voor analyse-, test- en ontwikkelopdrachten binnen de Oracle PeopleSoft Campus Solutions-omgeving. De focus ligt daarbij op het flexibel inschakelen van ervaren profielen voor afgebakende opdrachten, optimalisaties of tijdelijke capaciteitsnoden gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne KennungVUB/2026/DICT/001_2