550900-2026 - Ergebnis
Slowakei – Kraftfahrzeuge – DNS_MŽP - Nákup automobilov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS_MŽP - Nákup automobilov
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému (DNS) na zadávanie zákaziek na dodanie automobilov do 3,5 tony, ktoré sú bežne dostupné na trhu, a ktoré sú zaradené podľa spoločného slovníka obstarávania v rozsahu skupiny 341. Pri niektorých typoch vozidiel môže byť požadované aj dodanie a montáž doplnkového vybavenia vozidla ako napr. zostava svetelného a zvukového výstražného zariadenia. Predmetom čiastkovej zákazky je nákup 2 kusov nových automobilov kategórie N1G s minimálnymi technickými parametrami, ktoré sú uvedené v prílohe č. 3 výzvy. V kúpnej cene budú zahrnuté aj náklady na colné a daňové poplatky, komplexné zabezpečenie služieb spojených s dodávkou tovaru, vrátane dopravy do miesta plnenia (náklady na dopravu, poistenie a ostatné náklady spojené s dodávkou tovaru), odskúšania prevádzky, zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a údržbu, servisného zošita so záručnými podmienkami v slovenskom jazyku, zabezpečenie kompletného osvedčenia o evidencii vozidla, povinnej výbavy, kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku vozidiel, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív vozidiel, min. 10 l predpísaného paliva, vykonanie kompletných záručných servisných prehliadok zahrnutých v cene každého automobilu vrátane požitého potrebného materiálu, filtrov, náplní, dopravy a práce mechanika pri záruke najmenej 36 mesiacov, t.j. vykonanie najmenej jednej (1) záručnej servisnej prehliadky v každom kalendárnom roku zahŕňajúcej výmenu potrebných filtrov, náplní a iného potrebného použitého materiálu, a to v autorizovanom servisnom stredisku predávajúceho. Autorizovaným strediskom sa rozumie schválená alebo nezávislá opravovňa v distribučnom systéme výrobcu, resp. zmluvný servis výrobcu pre realizovanie najmä záručných servisov a opráv. Záručná doba na každé vozidlo musí byť najmenej 36 mesiacov (a viac) na motorickú časť ako aj karosériu vozidla.
Interne Kennung: 10473/2025-1.13
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34131000 Pritschenkleinlastwagen, 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému (DNS) na zadávanie zákaziek na dodanie automobilov do 3,5 tony, ktoré sú bežne dostupné na trhu, a ktoré sú zaradené podľa spoločného slovníka obstarávania v rozsahu skupiny 341. Pri niektorých typoch vozidiel môže byť požadované aj dodanie a montáž doplnkového vybavenia vozidla ako napr. zostava svetelného a zvukového výstražného zariadenia. Bližšie informácie o povahe predpokladaných nákupov sú uvedené v súťažných podkladoch. Konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobná špecifikácia vrátane konkrétnych dodacích miest, bude súčasťou výziev na predkladanie ponúk v jednotlivých konkrétnych zákazkách realizovaných v rámci zriadeného DNS. Predmetom čiastkovej zákazky je nákup 2 kusov nových automobilov kategórie N1G s minimálnymi technickými parametrami, ktoré sú uvedené v prílohe č. 3 výzvy. V kúpnej cene budú zahrnuté aj náklady na colné a daňové poplatky, komplexné zabezpečenie služieb spojených s dodávkou tovaru, vrátane dopravy do miesta plnenia (náklady na dopravu, poistenie a ostatné náklady spojené s dodávkou tovaru), odskúšania prevádzky, zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a údržbu, servisného zošita so záručnými podmienkami v slovenskom jazyku, zabezpečenie kompletného osvedčenia o evidencii vozidla, povinnej výbavy, kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku vozidiel, plného objemu prevádzkových hmôt a mazív vozidiel, min. 10 l predpísaného paliva, vykonanie kompletných záručných servisných prehliadok zahrnutých v cene každého automobilu vrátane požitého potrebného materiálu, filtrov, náplní, dopravy a práce mechanika pri záruke najmenej 36 mesiacov, t.j. vykonanie najmenej jednej (1) záručnej servisnej prehliadky v každom kalendárnom roku zahŕňajúcej výmenu potrebných filtrov, náplní a iného potrebného použitého materiálu, a to v autorizovanom servisnom stredisku predávajúceho. Autorizovaným strediskom sa rozumie schválená alebo nezávislá opravovňa v distribučnom systéme výrobcu, resp. zmluvný servis výrobcu pre realizovanie najmä záručných servisov a opráv. Záručná doba na každé vozidlo musí byť najmenej 36 mesiacov (a viac) na motorickú časť ako aj karosériu vozidla.