2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do punktów odbioru energii elektrycznej Agencji Mienia Wojskowego Oddział Regionalny Kraków na terenie województw małopolskiego, śląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do punktów odbioru energii elektrycznej Agencji Mienia Wojskowego Oddział Regionalny Kraków na terenie województw małopolskiego, śląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego (W PODZIALE NA 4 CZĘŚCI)
Interne Kennung: DZP-OK.2610.326.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do punktów odbioru w województwie małopolskim
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcje dotyczą nowych punktów odbioru w każdej z części, szczegółowo określone w załącznikach nr 1a-1d do opisu przedmiotu zamówienia. Każda z części zamówienia przewiduje opcje uwzględnia ruch i zmiany związane z wynajmowaniem nowych lokali w miarę powstających potrzeb, nabywania nowych lokali mieszkalnych z przeznaczeniem na kwatery oraz przekwalifikowywania lokali na kwatery internatowe. Część I zamówienia obejmuje odbiory energii elektrycznej w województwie małopolskim. Opcja w tej części to możliwe dodatkowe punkty odbioru (maks. 25 pkt, taryfa Gxx i Cxx) o przewidywanej wielkości zużycia 180 MWh (w okresie trzech lat).
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do punktów odbioru w województwie śląskim
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Beschreibung der Optionen: Opcje dotyczą nowych punktów odbioru w każdej z części, szczegółowo określone w załącznikach nr 1a-1d do opisu przedmiotu zamówienia. Każda z części zamówienia przewiduje opcje uwzględnia ruch i zmiany związane z wynajmowaniem nowych lokali w miarę powstających potrzeb, nabywania nowych lokali mieszkalnych z przeznaczeniem na kwatery oraz przekwalifikowywania lokali na kwatery internatowe. Część II zamówienia obejmuje odbiory energii elektrycznej w województwie śląskim. Opcja w tej części to możliwe dodatkowe punkty odbioru (maks. 12 pkt. - taryfa dystrybucyjna Cxx, Gxx) o przewidywanej wielkości zużycia 75 MWh (w okresie trzech lat).
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do punktów odbioru w województwie łódzkim
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Beschreibung der Optionen: Opcje dotyczą nowych punktów odbioru w każdej z części, szczegółowo określone w załącznikach nr 1a-1d do opisu przedmiotu zamówienia. Każda z części zamówienia przewiduje opcje uwzględnia ruch i zmiany związane z wynajmowaniem nowych lokali w miarę powstających potrzeb, nabywania nowych lokali mieszkalnych z przeznaczeniem na kwatery oraz przekwalifikowywania lokali na kwatery internatowe. Część III zamówienia obejmuje odbiory energii elektrycznej w województwie łódzkim. Opcja w tej części to możliwe dodatkowe punkty odbioru (maks. 7 pkt. - taryfa dystrybucyjna Cxx, Gxx) o przewidywanej wielkości zużycia 21 MWh (w okresie trzech lat).
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do punktów odbioru w województwie świętokrzyskim
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Beschreibung der Optionen: Opcje dotyczą nowych punktów odbioru w każdej z części, szczegółowo określone w załącznikach nr 1a-1d do opisu przedmiotu zamówienia. Każda z części zamówienia przewiduje opcje uwzględnia ruch i zmiany związane z wynajmowaniem nowych lokali w miarę powstających potrzeb, nabywania nowych lokali mieszkalnych z przeznaczeniem na kwatery oraz przekwalifikowywania lokali na kwatery internatowe. Część IV zamówienia obejmuje odbiory energii elektrycznej w województwie świętokrzyskim. Opcja w tej części to możliwe dodatkowe punkty odbioru (maks. 8 pkt. - taryfa dystrybucyjna Cxx, Gxx) o przewidywanej wielkości zużycia 15 MWh (w okresie trzech lat).