2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Łomża
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych (w tym odpadów niebezpiecznych) od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Łomża zgodnie z zapisami regulaminu, WPGO, u.u.c.p.g. oraz ustawą o odpadach. Zakres zamówienia dotyczy wszystkich nieruchomości zamieszkałych, domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Łomża oraz nieruchomości niezamieszkałych (w tym z miejsc publicznych), na których zgodnie z u.u.c.p.g. zamawiający zobowiązany jest utrzymać czystość i porządek (tj. m.in. nieruchomości stanowiące własność Gminy Łomża, przystanki komunikacyjne). Wykaz adresów tych nieruchomości, z których będą odbierane odpady (w tym nieruchomości, na których bioodpady kompostowane są w przydomowych kompostownikach) zostanie przez Gminę Łomża przekazany Wykonawcy, któremu zostanie udzielone zamówienie, najpóźniej jeden dzień roboczy po podpisaniu umowy. Liczba nieruchomości zamieszkałych, z których będą odbierane odpady komunalne może ulegać zmianom w trakcie realizacji Zamówienia. Zamawiający podczas realizacji Zamówienia będzie przekazywał Wykonawcy informacje niezbędne do prawidłowego wykonywania Umowy, w szczególności dotyczące zmian w liczbie i lokalizacji nieruchomości zamieszkałych objętych obowiązkiem odbierania odpadów. Obowiązkiem wykonawcy będzie realizacja zamówienia z uwzględnieniem powyższych zmian w ramach zaoferowanej kwoty wykonania zamówienia. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001