2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov pro seniory Valtice - zajištění stravování formou dodávky hotových jídel
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky, spočívající v dodání hotových jídel pro klienty Domova pro seniory ve Valticích, včetně jejich dopravy do místa plnění, na dobu neurčitou, a to za splnění následujících podmínek: • Cílem zadavatele je v souladu s požadavky zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zajistit celodenní stravování pro klienty domova pro seniory. • Dodavatel je při zajišťování stravování povinen dodržovat vyhlášku Ministerstva zdravotnictví č.137/2004 Sb., o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny při činnostech epidemiologicky závažných, v platném znění a nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 o hygieně potravy, zejména požadavek na splnění hygienické normy na teplotu při předání stravy. • V souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., činní maximální možná úhrada za stravu ve výši 260,-Kč denně za celodenní stravu, 120,-Kč za oběd, včetně provozních nákladů souvisejících s přípravou stravy, dodávkou stravy a DPH. Vyhláška platí také pro diabetickou stravu. • Strava musí odpovídat nutričním potřebám seniorů, jejich zdravotnímu stavu (diety), odpovídající věku, zásadám racionální výživy a potřebám dietního stravování (minimálně v rozsahu 3 hlavních jídel), přičemž jídelníčky a normy pro diety by měly být připraveny takovým způsobem, aby nutriční hodnoty stravy odpovídaly deklarovaným hodnotám v dietním systému s povolenou odchylkou 5% v rámci jednoho týdne. Poskytovatel je povinen se řídit dle vyhlášky č. 505/2006 Sb., vyhláška, kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, v platném znění. • Jídelníček na příslušný týden bude dodavatelem zasílán elektronicky na předem určenou e-mailovou adresu, a to na 2 týdny předem • Dodavatel se zavazuje zajišťovat přípravu a dovoz stravy v celodenním a nepřetržitém režimu, tj. včetně soboty, neděle a státních svátků. • Dovoz stravy bude probíhat 3x denně – tj. v případě teplé večeře. • Dovoz stravy bude probíhat 2x denně – tj. v případě studené večeře, přičemž studená večeře je umožněna maximálně 3x týdně (středa, sobota, neděle). • Suroviny pro pitný režim budou dodávány 1x týdně, přičemž pitný režim je započítaný v celodenní stravě.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Domov pro seniory Valtice - zajištění stravování formou dodávky hotových jídel