2. Verfahren
Verfahren
Titel: Structureel I-Partnerschap
Beschreibung: UWV wil overgaan tot vrijwillige transparantie vooraf ten behoeve van het sluiten van een raamovereenkomst voor de dienstverlening levering van een meerjarig ontwikkelpartnerschap tussen UWV, hoger onderwijs en wetenschap op het terrein van digitalisering, ICT en innovatie, per 1 september 2026 t/m 31 augustus 2029, met de Rijksorganisatie voor Ontwikkeling, Digitalisering en Innovatie onder het Ministerie van BZK. Voor dit traject wordt gebruik gemaakt van de procedure uit de Aanbestedingswet 2012: de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking met vrijwillige transparantie vooraf. Zie voor een uitgebreide motivatie voor de gekozen procedure het document 'Onderbouwing vrijwillige transparantie vooraf Structureel I-Partnerschap def'. Een meerjarig structureel I-Partnerschap voor een periode van drie jaar. Onderdeel van het partnerschap is onder meer structurele netwerk-, advies- en regieondersteuning en de identificatie, prioritering en voorbereiding van projectideeën.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De inkoopbehoefte betreft een meerjarig ontwikkelpartnerschap tussen UWV, hoger onderwijs en wetenschap op het terrein van digitalisering, ICT en innovatie. Het partnerschap moet fungeren als een vaste netwerk-, advies- en regiefunctie. De opdracht omvat in samenhang: het signaleren en duiden van relevante wetenschappelijke, technologische en maatschappelijke ontwikkelingen; het verbinden van UWV met universiteiten, hogescholen, lectoraten, onderzoekers, labs en kenniscommunities; het ontwikkelen, selecteren en prioriteren van onderzoeks-, onderwijs- en innovatie-initiatieven; het ondersteunen van governance en besluitvorming; en het borgen en delen van kennis binnen UWV. UWV heeft behoefte aan één integrale partnerfunctie vanwege de samenhang tussen de werkzaamheden. Onderzoeks-, onderwijs- en innovatieactiviteiten beïnvloeden elkaar, maken gebruik van dezelfde netwerken en kennen een continu veranderende prioritering. Projecten lopen veelal over meerdere jaren, waarbij kennis, relaties en context behouden en doorontwikkeld moeten worden. Eén vaste partner borgt deze samenhang, ondersteunt de governance en voorkomt versnippering van kennis, netwerkbeheer en projectontwikkeling. Daarom beschouwt UWV deze dienstverlening als één ondeelbare integrale partnerfunctie. Het beoogde eindperspectief is dat UWV in toenemende mate zelf in staat is om de verbinding met onderwijs en wetenschap te organiseren. De externe ondersteuning moet daarom niet uitsluitend productie leveren, maar ook bijdragen aan de ontwikkeling van de eigen volwassenheid van UWV. Een meerjarig structureel I-Partnerschap voor een periode van drie jaar. Onderdeel van het partnerschap is onder meer structurele netwerk-, advies- en regieondersteuning en de identificatie, prioritering en voorbereiding van projectideeën.
Interne Kennung: 1