550959-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Smlouva o veřejných službách v přepravě cestujících k zajištění městské autobusové dopravy ve městě Český Krumlov pro rok 2026
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSmlouva o veřejných službách v přepravě cestujících k zajištění městské autobusové dopravy ve městě Český Krumlov pro rok 2026
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dopravní obslužnosti na území města Český Krumlov provozováním městské hromadné dopravy na období roku 2026 v režimu zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, v platném znění a Nařízení ES č. 1370/2007 o veřejných službách v přepravě cestujících po železnici a silnici a o zrušení nařízení Rady (EHS) č. 1191/69 ač. 1107/70. Předpokládá se, že rozsah zajišťované dopravní obslužnosti dopravcem bude zachován přibližně tak, jako v předchozích letech, tedy v rozsahu nejvýše 165 000 km za rok.
Interne KennungVZCK 082/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001