550976-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Slowenien – Personensonderbeförderung (Straße) – Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica 2026/2027 - SKLOP 5: TEMENICA
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica 2026/2027 - SKLOP 5: TEMENICA
Beschreibung: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica v šolskem letu 2026/2027 na relaciji SKLOP 5: TEMENICA.
Interne Kennung: JN-76150
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 525348