550984-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz osprzętu do urządzeń medycznych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz osprzętu do urządzeń medycznych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz osprzętu do urządzeń medycznych. Zamówienie obejmuje 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Interne KennungLM.261.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33141323 Biopsienadeln
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rurek, kaniul ssących do nosa i uszu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungLM.261.22.1.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33162200 OP-Instrumente
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy jednorazowych końcówek do posiadanych przez Zamawiającego laktatorów Symphony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungLM.261.22.2.2026
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów jednokrotnego użytku do toalety jamy ustnej oraz czepków do mycia głowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungLM.261.22.3.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy taśm do oklejania pakietów sterylizowanych parą wodną, wkładek pochłaniających wilgoć, osłonek na instrumentarium. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungLM.261.22.4.2026
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy igieł biopsyjnych do pobierania wycinków tkankowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungLM.261.22.5.2026
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln