551026-2026 - Ergebnis
Rumänien – Fertigmahlzeiten – Furnizarea mâncare preparată
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizarea mâncare preparată
Beschreibung: Cantități minime acord cadru: 11.857 porții Cantități maxime acord cadru: 139.777 porții Cantități cel mai mic contract subsecvent (1 lună): 11.857 porții Cantități cel mai mare contract subsecvent (3luni): 35.098 porții **INFORMAŢII SUPLIMENTARE : CONFORM CAIET DE SARCINI ŞI DOCUMENTAŢIE ATAŞATĂ
Interne Kennung: 16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizarea mâncare preparată pentru un număr de 7 unităţi de asistenţă socială din subordinea DGASPC Gorj. *Cantități maxime acord cadru - porții pentru o perioada de 12 luni =139.777 porții împărțite astfel -107335= mâncare preparată aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de -24,324 lei fără TVA, 27,00 lei cu TVA rezidențial, adulți/ copii. -7294=număr porții aferente meniurilor -mâncare preparată aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 32,432 lei fără TVA – 36,00 lei cu TVA adulți rezidențial, adulți. -2230 număr porții aferente meniurilor - mâncare preparată aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 24,324 lei fără TVA, 27,00 lei cu TVA rezidențial, copii 0-3 ani -15983=număr porții aferente meniurilor -mâncare preparată aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 24,324 lei fără TVA, 27,00 lei cu TVA , copii centru zi -6935 =număr porții aferente meniurilor -mâncare preparată copii dizabilități aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 36,487 lei fără TVA, 40,50 lei cu TVA rezidențial -0= număr porții aferente meniurilor -mâncare preparată copii dizabilități aferentă meniurilor a căror alocație de hrană este stabilită potrivit normativelor legale în vigoare în cuantum de 36,487 lei fără TVA, 40,50 lei cu TVA rezidențial, copii 0-3 ani
Interne Kennung: 1