551048-2025 - Ergebnis
Tschechien – Grundstückspflege – Sečení vegetace 2024-2025 oblast C (okr. Most a Chomutov)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSečení vegetace 2024-2025 oblast C (okr. Most a Chomutov)
BeschreibungPředmětem zakázky je sečení vegetace na pozemcích ve správě ŘSD s. p., Správa Chomutov – oblast Most a Chomutov. Závazně se řídí zákonem č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích, v platném znění a vyhláškou č. 104/1997 Sb. v platném znění, kterou se tento zákon provádí a TPO 20 vydanými ŘSD (dále jen „Služby“).
Interne Kennung08PU-003661
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001