See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluga čišćenja ureda za potrebe HZZ-a po grupama;
Beschreibung: Predmet nabave je nabava usluga čišćenja ureda Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje. Predmet nabave uključuje redovno i periodično čišćenje prostorija.
Interne Kennung: VN 3
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PU BJELOVAR
Beschreibung: Nabava usluga čišćenja ureda PU BJELOVAR
Interne Kennung: VN 3-1