2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie oraz wdrożenie systemu do zarządzania badaniami klinicznymi z eCRF na użytek UCWBK CM UMK w Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie oraz wdrożenie systemu do zarządzania badaniami klinicznymi z eCRF na użytek UCWBK CM UMK w Bydgoszczy. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie, dostawę oraz wdrożenie informatycznego CTMS (z angielskiego Clinical Trial Management System) dla Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych (UCWBK) oraz Szpitali Uniwersyteckich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 33-DICM.261.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück