See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de exploatare forestiera 2026-01 DS-VN
Beschreibung: Se achizitioneaza servicii de exploatare forestiera, conform specificatiilor din caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare sau informatiilor suplimentare in a 10- a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15 zile
Interne Kennung: 57VNC279_26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1 - Dumitresti 141/2500124200920
Beschreibung: Confoirm caiet de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 - Dumitresti 174/250012402480
Beschreibung: Conform caiet de sarcini.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3 - Dumitresti 178/2600124200020
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4 - Focsani 1117/2500117602370
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5 - Focsani 1187/2600117600260
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Lot 6 - Focsani 1193/2600117600390
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Lot 7 - Soveja 197/2500127000380
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Lot 8 - Soveja 199/2500127002470
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Lot 9 - Soveja 205/2500127002680
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Lot 10 - Soveja 207/2500127002720
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Lot 11 - Soveja 208/2500127002730
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Lot 12 - Soveja 215/2500127002940
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Lot 13 - Soveja 256/2600127000340
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Lot 14 - Soveja 257/2600127000350
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Lot 15 - Soveja 259/2600127000370
Interne Kennung: 15