551086-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Acord cadru de Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe; Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule; Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare;
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe; Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule; Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare;
Beschreibung: Achiziţia de Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe; Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule; Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare; pentru buna desfasurare a activitatii SAJ Arad
Interne Kennung: 7422690_2025_PAAPD4_3896
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Anexa nr.1, cuprinde informatiile referitoare la autosanitarele din cadrul SAJ Arad; Anexa nr.2, cuprinde informatiile referitoare la cantitatile minime si maxime de piese si servicii de reparare si intretinere a autosanitarelor, servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare. Anexa 1 si 2 se regasesc in Caietul de sarcini. Acord cadru cantitate minima /12 luni : conform Anexa 2 maxima / 12 luni : conform Anexa 2 Contract subsecvent cantitate minima /12 luni : conform Anexa 2 maxima / 12 luni : conform Anexa 2
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten