2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een ontwerpteam voor de nieuwbouw en renovatie van UCLL Campus Sociale School
Beschreibung: In 2014 ontstond de Hogeschool UCLL door de fusie van de voormalige Katholieke Hogeschool Limburg (KHLim), de Katholieke Hogeschool Leuven (KHLeuven) en Groep T (lerarenopleiding). Hogeschool UCLL (UC Limburg Vzw en UC Leuven Vzw) biedt 20 graduaten, 22 bacheloropleidingen en 9 bachelor-na-bachelor opleidingen aan op 8 campussen in Limburg en Vlaams-Brabant. Met 17.500 studenten en 1.750 medewerkers is UCLL één van de grootste instellingen voor hoger onderwijs in Vlaanderen. UCLL is actief in de interessegebieden lerarenopleiding, management, technologie, gezondheid en welzijn en combineert haar onderwijsopdracht met praktijkgericht onderzoek en dienstverlening. De hogeschool zet maximaal in op persoonlijke begeleiding van haar studenten. Haar brede onderwijsnetwerk garandeert een plek voor ieders talent en haar diploma’s staan sterk op de arbeidsmarkt. Mensen en ideeën in beweging brengen door ruimte te geven aan innovatief denken en samenwerken, dat is de visie van de hogeschool, dat is moving minds. De naam toont de internationale ambitie: UCLL, voluit University Colleges Leuven-Limburg, wil solide opleidingen aanbieden, georiënteerd op kwaliteit en met de blik naar buiten gericht, op de Euregio en verder. UCLL behoort tot de Associatie KU Leuven en is partner in de E³UDRES² alliantie. Voorliggende opdracht heeft betrekking op het in de markt plaatsen van een opdracht tot de uitvoering van ontwerpstudies (architectuur, stabiliteit en technieken) inzake de nieuwbouw en renovatie van UCLL Campus Sociale School. De aanbestedende overheid voegt een projectfiche als bijlage B, waarin bijkomende informatie m.b.t. de aard en omvang van het project wordt opgenomen. De opdracht omvat onder meer volgende dienstverlening: • Integrale architectuuropdrachten, met inbegrip van alle studies inzake stabiliteit en technieken, integratie van kunst, EPB-verslaggeving, veiligheidscoördinatie, akoestiek, ontwerp en uitvoering; • De opmaak van een aanvraag tot het bekomen van een omgevingsvergunning; • De opmaak van de uitvoeringsplanning, detailtekeningen, technische lastenboeken, meetstaten; • Het technisch begeleiden van de gunningsprocedure(s); • De controle op de uitvoering van de aannemingswerken, het leiden van de werfvergaderingen en het verzorgen van de bijhorende verslaggeving; • Het nazicht en het verbeteren van de ingediende vorderingsstaten; • Het verstrekken van advies betreffende voorgestelde wijzigingen en ingediende verrekeningsvoorstellen in min of in meer, alsmede andere tijdens de uitvoering van de aannemingswerken gerezen technische aangelegenheden; • Het verlenen van bijstand bij de voorlopige en definitieve oplevering van de aannemingswerken. Het ontwerpteam dient zich te organiseren op een wijze dat zij alle disciplines kan aanleveren die noodzakelijk zijn om een ontvankelijke en volledige omgevingsvergunning te kunnen indienen met het nieuwbouw en renovatieproject tot voorwerp. De bestaande gebouwen zijn toe aan een grondige renovatie. Daarnaast voorziet het huidige eisenprogramma, door de groei van de opleidingen op de campus, in een uitbreiding van +/- 3.650 m2. Aangezien de campus tijdens de werken in gebruik moet blijven, dienen de werken in verschillende fasen te worden opgedeeld in functie van het ontwerp. UC Leuven vzw zal na het bekomen van de nodige vergunningen een procedure lopen voor het aanstellen van een aannemer. De voorliggende opdracht betreft een globale ontwerpopdracht Architectuur-Stabiliteit-Installatietechnieken tot en met de definitieve oplevering. Hiervoor wenst de opdrachtgever een ontwerpteam aan te stellen dat alle disciplines opneemt. Het ontwerpteam bestaat uit natuurlijke personen of rechtspersonen die bereid zijn zich hoofdelijk en solidair contractueel te verbinden voor alle wettelijke en contractuele verplichtingen die zij in het kader van deze opdracht op zich nemen.
Interne Kennung: PPP0Q7-180/5122/AP25005
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AP25005_1