551112-2025 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Odnowienie kontraktów serwisowych oraz subskrypcji funkcjonalnych urządzeń typu Load Balancer będących w posiadaniu Sądu apelacyjnego we Wrocławiu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnowienie kontraktów serwisowych oraz subskrypcji funkcjonalnych urządzeń typu Load Balancer będących w posiadaniu Sądu apelacyjnego we Wrocławiu.
BeschreibungPrzedmiot Umowy obejmuje dostawę kontraktów serwisowych, subskrypcji funkcjonalnych oraz udostepnienie Zamawiającemu na wyłączność kluczy autoryzacyjnych wraz z doręczeniem wymaganych dokumentów, wystawionych przez producenta Systemu, uprawniających do korzystania ze wskazanych subskrypcji zgodnie z prawem. Dostarczenie wskazanych kluczy autoryzacyjnych nastąpi w nieprzekraczalnym terminie 20 dni od dnia zawarcia Umowy. Wykonawca dostarczy klucze autoryzacyjne na nośnikach danych bądź udostępni w postaci elektronicznej na adres poczty elektronicznej Zamawiającego: ckis@wroclaw.sa.gov.pl
Interne KennungZ.261.18.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001