2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i przeprowadzenie w przestrzeni miejskiej działań promocyjnych kampanii informacyjnej „Cudzoziemcy w granicach prawa pracy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie w przestrzeni miejskiej działań promocyjnych kampanii informacyjnej „Cudzoziemcy w granicach prawa pracy” promującej zatrudnianie cudzoziemców zgodnie z polskimi przepisami. Kampania będzie realizowana przy wykorzystaniu nośników typu ekrany DOOH – umieszczonych w najbardziej trafficowych lokalizacjach polskich miast, z wykluczeniem galerii handlowych, przychodni, biurowców, komunikacji miejskiej zgodnie z załącznikiem nr 3 do swz „Opisem przedmiotu zamówienia” (Opis przedmiotu Umowy - załącznik nr 1 do Umowy)”, załącznikiem nr 2 do swz, „Formularzem jakościowym” oraz załącznikiem nr 14 do swz „Wzorem umowy”. Kwota przeznaczona na realizację zamówienia to 415 000 PLN z podatkiem VAT.
Interne Kennung: GIP-GOZ.213.119.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem strona internetowa https://ezamowienia.gov.pl/pl/ Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 2. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji między Zamawiającym a wykonawcami zostały opisane w swz zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 3. Zamawiający w toku prowadzenia postępowania zastosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. 5. Od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza , wymagane będzie wniesienie przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości i warunkach określonych odpowiednio we „Wzorze umowy" załącznik nr 14 do swz. 6. Klazula RODO w swz. 7. Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono wstępne konsultacje rynkowe. Wszelkie informacje przekazane przez Zamawiającego oraz uzyskane od uczestników konsultacji rynkowych, z wyłączeniem informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa, zostały umieszczone na stronie internetowej Zamawiającego wskazanej w swz.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie w przestrzeni miejskiej działań promocyjnych kampanii informacyjnej „Cudzoziemcy w granicach prawa pracy” promującej zatrudnianie cudzoziemców zgodnie z polskimi przepisami. Kampania będzie realizowana przy wykorzystaniu nośników typu ekrany DOOH – umieszczonych w najbardziej trafficowych lokalizacjach polskich miast, z wykluczeniem galerii handlowych, przychodni, biurowców, komunikacji miejskiej zgodnie z załącznikiem nr 3 do swz „Opisem przedmiotu zamówienia” (Opis przedmiotu Umowy - załącznik nr 1 do Umowy)”, załącznikiem nr 2 do swz, „Formularzem jakościowym” oraz załącznikiem nr 14 do swz „Wzorem umowy”.